Урочиста церемонія зі вшанування пам’яті українців, які загинули у роки Другої світової війни, зокрема й під час звільнення Норвегії від нацистської окупації, відбулася 8 травня на головному норвезькому некрополі – Західному цвинтарі Осло. У церемонії взяли участь представники української громади Норвегії та дипломати Посольства України.
Пам’ятаємо. Перемагаємо. Ніколи знову.