Шановні пані і панове!
Запрошую усіх небайдужих українців та норвежців приєднатися до цьогорічної міжнародної жалобної акції «Запали Свічку Пам’яті!» зі вшанування пам'яті мільйонів жертв злочину Голодомору 1932-1933 років в Україні, яка відбудеться у суботу, 28 листопада 2020 року о 15:00 за норвезьким часом. У цей день та час в усіх країнах світу українці та друзі України будуть запалювати свічки, виставляючи їх на підвіконнях своїх осель.
Якщо 28 листопада 2020 року Ви перебуватимете в Осло, запрошую Вас також приєднатися до ініціативи українських організацій Норвегії щодо запалювання свічок пам’яті на площі біля Стортингу Норвегії – початок акції о 12:00 за норвезьким часом.
Передайте також, будь ласка, це запрошення всіх Вашим друзям та знайомим.
З повагою,
Вячеслав Яцюк
Посол України в Норвегії