Цьогорічна акція «Запали Свічку Пам’яті!» у Норвегії була проведена на центральній площі столиці біля будівлі головної інституції норвезької демократії – Стортингу. У жалобному заході 28 листопада, що був організований українською громадою Норвегії, взяли участь представники українських організацій, норвезькі громадські активісти, дипломати Посольства України в Осло.
«Обов’язком кожного українця у світі є не лише зберігати пам'ять про трагедію Голодомору 1932-1933 років в Україні, але й робити все від нас залежне, аби не дозволити повторення подібних злочинів на нашій землі. Для досягнення цього не існує нічого важливішого за зміцнення єдності та згуртованості серед українців як в Україні, так і за її межами,» – наголосив у своєму зверненні Посол України в Норвегії Вячеслав Яцюк. Український дипломат підкреслив важливість нещодавньої ініціативи норвезьких та українських громадських організацій щодо підготовки петиції на адресу Стортингу та Уряду Норвегії стосовно визнання Голодомору актом геноциду проти українського народу.
Учасники акції вшанували пам'ять мільйонів жертв злочину Голодомору хвилиною мовчання та запаленням свічок.