В рамках конференції була проведена зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки України Є.М.Суліми та Державного секретаря Міністерства освіти і досліджень Норвегії Р.Сетсаас.
Конференцію, що відбулася 27 лютого у приміщенні Національної бібліотеки Норвегії, відвідали представники МЗС Норвегії, Агентства з інтернаціоналізації освіти в Норвегії SIU, Національного агентства із забезпечення якості освіти в Норвегії NOKUT, Норвезької ради досліджень, Університету Осло, Університету Нурланд, Університету природничих наук в м.Ос, Університету Трумсьо (з 1 серпня 2013 р. - «Норвезький арктичний університет»), Норвезької школи бізнесу BI, коледжів Телемарк, Бюскерюд і Вестфолд, Інституту енергетичних досліджень IFE, Норвезького інституту міжнародних відносин NUPI, Норвезько-української торговельної палати та ін., а також українська делегація у складі ректорів та інших представників восьми провідних вузів України (Полтавського національного технічного університету, Одеського національного політехнічного університету, Сумського державного університету, Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Національного технічного університету нафти і газу, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Національного гірничого університету, Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка).
Конференція стала першим в історії дипломатичних відносин двостороннім форумом наукових та освітніх кіл, який дозволив систематизувати попередні досягнення та надати поштовху започаткуванню більш масштабних майбутніх проектів.
В рамках заходу було налагоджено взаємозв’язки між низкою українських та норвезьких вузів і науково-дослідних установ, визначено пріоритетні напрямки співпраці на основі попереднього досвіду та наявного інтересу до її поглиблення, окреслено основні форми і джерела фінансування двосторонніх проектів, заявлено про наміри урядів обох сторін надавати якнайповнішого сприяння розвитку взаємодії у згаданій сфері.