Посол України в Норвегії Олексій Гавриш взяв участь у відкритті виставки «Щоденники війни: непочуті голоси українських дітей» у Ліллегаммері.
«Ця виставка не про політику. Вона навіть не про війну, у звичному розумінні. Вона про правду. Вона про дітей, чиї життя змінилися назавжди через жорстоке і неспровоковане російське вторгнення, яке зруйнувало їхні домівки, школи, сім'ї та саме дитинство», - зазначив Посол під час виступу.
На виставці представлені дитячі щоденники, нотатки, малюнки та особисті речі, які розповідають зворушливі історії дітей з різних куточків України.
Виставка відкрилася в рамках World Expression Forum, присвяченому свободі слова, який став майданчиком для донесення правди про війну Росії проти України через дитячі голоси.
Олексій Гавриш подякував ініціаторці проєкту Христині Храновській та співачці Джамалі, яка взяла участь у форумі, за їх важливу роботу спрямовану на донесення до світу правди про російську агресію через мистецтво, творчість та дитячі історії.
В рамках заходу пройшла демонстрація короткого фільму про Маріуполь, автором якого є герой проєкту «Щоденники війни» Владислав Пономаренко.