Представленню потенціалу України у галузі медичних технологій був присвячений черговий вебінар Норвезько-української торговельної палати за підтримки Посольства України в Норвегії, що був проведений 25 березня 2021 року. У виступі під час відкриття вебінару Посол України в Норвегії Вячеслав Яцюк підкреслив важливість пошуку нових взаємовигідних сфер співпраці між Україною та Норвегією, особливо перспективною серед яких могли б стати новітні медичні технології. Представники українських та норвезьких компаній, які взяли участь у заході, виступили з презентаціями своїх інноваційних напрацювань та обмінялися ідеями щодо низки проєктів, які могли б започаткувати співробітництво на цьому напрямі.
Посольство України в Норвегії продовжує тісну взаємодію з Норвезько-українською торговельною палатою у проведенні серії вебінарів, спрямованих на підвищення обізнаності норвезьких та українських компаній про можливості розширення двосторонньої секторальної співпраці.