25 лютого 2021 року Посольство України в Норвегії спільно з Норвезько-українською торговельною палатою провели черговий вебінар з метою доведення переваг розширення секторального співробітництва між Україною та Норвегією в окремих сферах. Увага нинішнього вебінару була зосереджена на металургійній галузі.
Відкриваючи захід, Посол України в Норвегії Вячеслав Яцюк підкреслив, що металургія є одним з найбільш перспективних напрямів для поглиблення взаємовигідної українсько-норвезької економічної співпраці, зокрема й з урахуванням потужного потенціалу України у цій сфері та відповідних підвищених потреб норвезької економіки.
Посол України також поінформував про створення в Україні ефективної інституційної мережі на підтримку налагодження співпраці з іноземними партнерами, яка включає такі інституції як Офіс Національної інвестиційної ради, Рада експортерів та інвесторів при МЗС України, Офіс із залучення та підтримки інвестицій, Офіс з просування експорту.
Вячеслав Яцюк запросив норвезькі компанії належним чином скористатися новими можливостями, які сьогодні пропонує українська металургія.
Участь у вебінарі взяли керівники низки вітчизняних установ, створених на підтримку розвитку зовнішньоекономічних зв’язків України, а також представники понад 30 норвезьких та українських компаній.