Розвитку взаємовигідного співробітництва між Україною та Норвегією у сфері рибної промисловості та аквакультури був присвячений спеціальний вебінар, що відбувся 17 березня 2021 року. У своєму виступі під час відкриття вебінару Посол України в Норвегії Вячеслав Яцюк приділив пріоритетну увагу новим можливостям для поглиблення українсько-норвезької економічної співпраці у цій сфері, зокрема й для перенесення рибного виробництва Норвегії на територію України, що відкриваються завдяки ухваленню Закону України «Про державну підтримку інвестиційних проєктів із значними інвестиціями в Україні» та приєднанню України до Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження. У вебінарі, що був організований Норвезько-українською торговельною палатою у взаємодії з Посольством України в Норвегії та Норвезькою радою морепродуктів, взяли участь представники понад 20 українських та норвезьких компаній.