Уряд міста Осло пожертвував медичне обладнання та матеріали з двох лікарень швидкої допомоги на потреби України.
Гуманітарний вантаж буде розподілений між декількома організаціями та лікарнями в Україні, зокрема частина устаткування буде спрямована до Краматорської міської лікарні №2.
Організаційну підготовку забезпечили представники Української громади в Норвегії (Den ukrainske forening, https://www.facebook.com/DenUkrainskeForeningiNorge/?locale=nb_NO) та норвезькі волонтери з організації PU-TE (https://www.facebook.com/PUTE2022).
Відеосюжет на сайті норвезького телерадіомовника NRK: https://tv.nrk.no/serie/distriktsnyheter-oslo-og-viken/202312/DKOV98122223/avspiller#t=1m24s.