У м.Осло пройшов VII Форум свободи
Опубліковано 28 травня 2015 року о 14:38

25-27 травня 2015 р. у м.Осло під девізом «Жити з правдою» відбувся VII щорічний Форум свободи (Oslo Freedom Forum). На цьогорічних заходах присутні вшанували пам'ять президента Чеської Республіки В.Гавела та на його прикладі демонстрували роль особи в історії. Понад 300 учасників заслухали 20 доповідачів, серед яких – депутат парламенту Індонезії Н.Анвар, віце-президент Твіттера К.Краувел, колумніст «Чарлі Ебдо» З.Разуі, професор Стенфордського Університету Л.Даймонд та ін.

Одним зі спікерів теми «Демократія в кризі» був третій Президент незалежної України В.А.Ющенко, виступ якого поєднав три елементи: історичні зв’язки України з РФ, докази наявності військ РФ на території східної України та представлення конфлікту як геополітичної кризи  (https://oslofreedomforum.com/speakers/viktor-yushchenko). Крім того, Президент дав інтерв’ю понад 20 ЗМІ («Нью-Йорк Таймс», «Ель Мундо», місцеві НРК, ТВ2, «Афтенпостен» та ін.) і виступив у політичній програмі «Урікс» на каналі НРК2 (http://www.nrk.no/verden/justsjenko_-_-russland-ma-komme-til-forhandlingsbordet-1.12379394 ).

Цьогорічними темами обговорення також були «Сила слабких», «Революція комунікацій», «Порушення порядку», «Право сперечатися», «Демократія в кризі» та «Набуття свободи». Наприкінці заходу відбулася церемонія нагородження «Міжнародною премією Вацлава Гавела за креативний опір», лауреатами якої в 2015 р. стали представники Судану, Індонезії та Куби.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux