Конференція «Перспективи норвезько-української співпраці» в Університеті Нурланд (м.Будьо)
Опубліковано 09 грудня 2014 року о 18:50

8-10 грудня 2014 р. в Університеті Нурланд (м.Будьо) пройшла конференція «Перспективи норвезько-української співпраці». Від української сторони в конференції взяли участь Головний консультант Головного департаменту правової політики Адміністрації Президента України В.М.Соловйов, Тимчасовий повірений у справах України в Королівстві Норвегія О.В.Грабовецький, керівники та викладачі понад 15-ти вищих навчальних закладів з усіх регіонів нашої держави.

Програма першого дня включала презентації історії та потенціалу співпраці з норвезькими партнерами українських університетів: НТУУ КПІ, КНУ ім. Т.Шевченка та Університету «КРОК» (м.Киïв), НУ «Львівська політехніка», ОНУ ім. І.І.Мечникова та ПНПУ ім. К.Д.Ушинського (м.Одеса), ТНЕУ (м.Тернопіль), МКУ «Украïна-Південь» та ЧДУ ім. П.Могили (м.Миколаïв), КЛА НАУ (м.Кіровоград), НТУ нафти і газу (м.Івано-Франківськ), ВНТУ (м.Вінниця), ЧНУ ім. Ю. Федьковича (м.Чернівці).

9 грудня з вітальним словом до присутніх звернулися Ректор Університету Нурланд П.Педерсен та професор Ф.Меллемвік, представник Адміністрації Президента України В.М.Соловйов, Тимчасовий повірений О.В.Грабовецький, а також Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегія в Україні Й.Фредріксен у відеозаписі.

Представники України (В.Рубцов, А.Верлан) поінформували учасників конференції про досягнення проекту адаптації звільнених у запас українських військовослужбовці та викладання в Коледжі Університету Гйовік розробленого в НТУУ «КПІ» курсу «Сталий розвиток у виробничій сфері». О.Єрмоленко, А.Бурмістров та Д.Ф’єртоф від норвезької сторони познайомили з досягненнями десятирічної співпраці університетів двох країн та розповіли про хід підготовки до впровадження в Україні проекту підвищення кваліфікації державних службовців.

Набутим у діловій сфері досвідом з присутніми ділилися О.Сетрен (менеджер компанії з продажу риби і морепродуктів «Егерсунд Фіск»), М.Ріг (старший менеджер компанії з підбору персоналу у сфері ІТ «Ітера»), Арнфін Нордбьо (менеджер проектів Норвезько-української торгової палати), О.Єрмоленко (проект підготовки довідників «Як робити бізнес в Україні» та «Як робити бізнес в Норвегії»).

Ключовою подією заходу стало урочисте підписання Меморандуму про порозуміння між Університетом Нурланд та 12-ма українськими вишами.

За результатами заходу його учасники констатували готовність норвезької сторони до продовження співпраці з Україною у вже традиційних сферах та запровадження нових напрямків співробітництва.

 

Інформацію про захід також розміщено на інтернет-сторінці Університету Нурланд:

 http://www.uin.no/Pages/Inng%C3%A5r-samarbeid-med-tolv-universiteter-i-Ukraina.aspx

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux