ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Опубліковано 08 вересня 2014 року о 21:13

 


До уваги громадян України, які мають намір взяти участь у позачергових виборах народних депутатів України до Верховної Ради України 26 жовтня 2014 року.

 

Організація підготовки та проведення виборів народних депутатів України регламентується положеннями Закону України «Про вибори народних депутатів України» від 17.11.2011 №4061-VІ (із змінами) (далі – Закон). Текст Закону розміщено на веб-сторінці Верховної Ради України за адресою: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/4061-17.

 

Позачергові вибори народних депутатів України до Верховної Ради України відбудуться 26 жовтня 2014 року з 8.00 до 20.00 за місцевим часом на закордонних виборчих дільницях, створених при закордонних дипломатичних установах України.

 

На території Норвегії (у т.ч. архіпелаг Шпіцберген) створено закордонну виборчу дільницю № 900064 при Посольстві України в Королівстві Норвегія за адресою: Арбінс гате 4, 0253, м.Осло, Норвегія.

 

Право голосу та його реалізація

Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці громадянин України за кордоном може:

1)      у будь який зручний для себе час (у тому числі й під час виборчого процесу):

 • особисто подати до закордонної дипломатичної установи України заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо його вже включено до Державного реєстру виборців).

 

До уваги громадян України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном;

 • звернутися особисто або надіслати документи поштою до відповідної закордонної дипломатичної установи України для постановки на консульський облік.

2)      безпосередньо під час виборчого процесу особисто подати до дільничної виборчої комісії відповідної закордонної виборчої дільниці заяву щодо неправильностей у попередньому списку виборців не пізніше як за п’ять днів (за київським часом) до дня виборів – до 20 жовтня включно.

 

Загальна роз’яснювальна інформація з найбільш актуальних питань, що стосується включення до списку виборців громадян України, які проживають або тимчасово перебувають за межами України під час проведення позачергових виборів депутатів Верховної Ради України. України: https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_static_page&ppg_id=221&pmn_id=138 

Роз’яснювальна інформація з найбільш актуальних питань, що стосується тимчасової зміни місця голосування:https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_static_page&ppg_id=108&pmn_id=98

 

У зв’язку з необхідністю забезпечення реалізації громадянами України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном, виборчих прав повідомляємо, що для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця».

У «Особистому кабінеті виборця» громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

Звертаємо увагу, що у день голосування до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців.

Також просимо врахувати, що, зважаючи на надзвичайно стислі терміни формування списків виборців, встановлені положеннями законодавства, відповідні заяви мають подаватися виборцями заздалегідь.

 

Увага!

Отримати додаткову інформацію з питань виборчого процесу у межах закордонної виборчої дільниці № 900064 можна надіславши лист на адресу [email protected], або зателефонувавши на номер : +47-22-83-55-58,

 

Корисні посилання

Центральна виборча комісія України
адреса веб-сайту: http://cvk.gov.ua/

Державний реєстр виборців
адреса веб-сайту: http://www.drv.gov.ua

 

 

 

 

                               

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux