Посольство України в Королівстві Норвегія

Київ 14:56

Терміново! Щодо ДТП у Норвегії

31 липня 2016, 00:01

30 липня 2016 року близько 17:00 за норвезьким часом (18:00 – за київським часом), неподалік міста Олесунд (приблизно 550 кілометрів від столиці Осло) сталася дорожньо-транспортна пригода – перекинувся автобус з групою українських туристів.

 

Посольство України в Норвегії оперативно вживає всіх необхідних заходів (невідкладно встановлено зв’язок з норвезькою поліцією, місцевими лікарнями, а також координатором туристичної групи). Як з’ясовано в норвезьких правоохоронних органах, в автобусі перебувала 41 особа. Всі вони є громадянами України. В результаті катастрофи загинув один громадянин України. Частина пасажирів автобусу отримали травми різного ступеня тяжкості. Всі громадяни України, які отримали ушкодження, оперативно доставлені в місцеві лікарні, де їм надається необхідна медична допомога. Як підтвердили Посольству норвезькі медики, стан всіх постраждалих є стабільним, у переважної більшості з них – травми легкої або середньої тяжкості. Решта громадян України станом на цей момент розміщені в населеному пункті поблизу місця аварії, вони забезпечені харчуванням.

 

Посольство України тримає постійний контакт з правоохоронним органами Норвегії, лікувальними закладами, де розміщені постраждалі громадяни України, та координатором туристичної групи. Посол України в Норвегії Вячеслав Яцюк разом консулом Посольства Олегом Грабовецьким негайно виїжджають до місця пригоди для надання на місці необхідної допомоги громадянам України.

 

Телефони гарячих ліній Посольства: (+47) 22 83 55 60 або (+47) 96 86 98 01.

Останні новини

У Норвегії успішно відбулася перша торговельна місія України за участі провідних українських IT-компаній | 16 жовтня, 18:33

Представники 15 провідних компаній українського IT-сектору відвідали м. Осло 8-11 жовтня 2019 року у складі першої торговельної місії України в Норвегію, організованої Oфісом з просування експорту України, IТ Ukraine Association та Посольством України в Норвегії у взаємодії з іншими партнерами.

Україна неодмінно досягне успіху і цей успіх буде важливим для всього світу | 13 жовтня, 15:16

Під такою темою пройшло цьогорічне урочисте прийняття в Осло з нагоди 28-ї річниці Незалежності України, яке зібрало чільних представників норвезьких політичних та ділових кіл, громадських діячів, членів дипломатичного корпусу, керівників організацій української діаспори.

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Прем’єр-міністром Норвегії Ерною Солберг | 25 вересня, 20:10

На полях Генеральної Асамблеї ООН Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Прем’єр-міністром Норвегії Ерною Солберг. Учасники зустрічі відзначили важливість збереження високого рівня взаємодії між двома країнами.