Шановні відвідувачі Посольства України в Королівстві Норвегія!
Посольство приймає відвідувачів лише за попереднім онлайн-записом
Посилання для реєстрації на прийом: https://go.mfa.gov.ua/
Прийому відвідувачів у «ЖИВІЙ» ЧЕРЗІ немає!
ПЕРЕД ВІЗИТОМ ДО ПОСОЛЬСТВА НЕОБХІДНО:
Перевірити розділ "КОНСУЛЬСЬКІ ПИТАННЯ», а саме перелік документів, необхідних для вчинення обраної консульської дії;
Принести весь перелік документів, необхідний для вчинення дії, включно з КОПІЯМИ, заповненими заявами та фотографіями;
СКАСУВАТИ ЗАПИС, якщо немає можливості ним скористатися або зникла потреба у консульській дії;
Під час реєстрації на прийом вказувати лише ДІЙСНІ номери телефонів та електронні адреси.
КОНСУЛЬТАЦІЇ З КОНСУЛЬСЬКОЇ ТЕМАТИКИ:
понеділок та п’ятниця – з 15:00 до 16:00 за телефоном +47-22-83-55-58.
УВАГА!!! Більшість відповідей на запитання громадян оприлюднюється на сайті Посольства у розділі «Консульські питання». Якщо Ви не знайшли відповіді на Ваше запитання, можливо написати до Посольства на адресу електронної пошти [email protected] (лише після перевірки розділів на сайті).
ВАЖЛИВО ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ!
Усі заявники-чоловіки від 18 до 60 років з метою вчинення консульських дій щодо себе або в інтересах дитини/підопічного (виняток- мати дитини- іноземка або особа без громадянства), повинні надати оновлений електронний військово-обліковий документ, а саме QR-код із застосунку «Резерв+», сформований не раніше ніж за 72 години до візиту. QR-код в режимі онлайн надається працівнику Посольства під час візиту, а роздрукована заздалегідь копія докладається до справи.
МОЖЛИВІСТЬ ЗАПИСУ ПОЗА «Е-ЧЕРГОЮ» ВРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ ВІДВІДУВАЧІВ:
- осіб з інвалідністю I та II груп, дітей з інвалідністю або законних представників, які діють від імені таких осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю;
- осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорій 1 і 2;
- дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа або законних представників, які діють від імені дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;
- учасників бойових дій;
- військовослужбовців;
- членів сімей військовослужбовців;
- багатодітних родин;
- тяжкохворих;
- вагітних;
- осіб, які звертаються до ЗДУ з метою оформлення посвідчення особи на повернення в Україну (крадіжка, втрата документів, інші гуманітарні випадки).
Ця опція не розповсюджується на заявників-чоловіків призовного віку.
З метою запису на прийом для осіб, що належать до вищезазначених категорій, необхідно написати на адресу електронної пошти Посольства [email protected]
У разі неможливості автентифікації та/або електронної ідентифікації особи в системі «е-Консул» (на противагу небажанню використовувати створені для отримання ЕЦП опції та альтернативні варіанти отримання послуг), Ви можете звернутися на офіційну адресу електронної пошти Посольства з обґрунтуванням ситуації та проханням визначити дату та час візиту без попередньої електронної реєстрації в Е-Черзі. У такому разі буде здійснюватися перевірка викладених у зверненні заявника причин відсутності ЕЦП з метою прийняття рішення про можливість самостійного створення запису в «е-Черзі»).
Заявники-чоловіки призовного віку, які не мають ЕЦП, не можуть бути записані до е-Черги у такий спосіб, оскільки відсутність ЕЦП/BankID також унеможливлює формування е-ВОД у застосунку «Резерв+», надання якого є обов’язковою умовою отримання консульської послуги.
НАГАДУЄМО!!! Перед візитом до Посольства необхідно обов’язково перевірте перелік документів, необхідний для вчинення консульської дії (оригінали та копії документів). За відсутності необхідних документів, Вам буде відмовлено у вчиненні консульської дії.
АЛЬТЕРНАТИВНІ ВАРІАНТИ
Принагідно інформуємо про можливість оформлення закордонного паспорта та id-картки у ДП «Документ», філії яких є у Польщі, Німеччині, Італії, Чехії та Словаччині.
Посвідчити довіреність чи інший документ можливо у норвезького нотаріуса.
В Осло державний нотаріус працює разом із міським суддею (будівля суду Осло (Oslo District Court, C. J. Hambros plass 4, 0164). В інших частинах Королівства Норвегії нотаріальні посвідчення здійснюють районні суди.
Після цього необхідно поставити Апостиль. Це можливо зробити у Statsforvalteren.no.
Для використання довіреності в Україні, її необхідно перекласти на українську мову та нотаріально завірити переклад (в українського нотаріуса).