Посольство України в Королівстві Норвегія

, Київ 10:40

Українські громади Норвегії, Данії та Нідерландів обмінялися досвідом роботи українських шкіл діаспори

13 травня, 10:14

12 травня 2018 року в Посольстві України в Королівстві Норвегія відбувся науково-практичний семінар з обміну досвідом роботи українських шкіл діаспори, який був проведений за ініціативою керівництва української недільної школи «Кобзар» у м. Осло та громадської організації «Українська громада в Норвегії».

У семінарі взяли участь керівники українських недільних шкіл та організацій української діаспори з Данії, Нідерландів та Норвегії. Учасники від Норвегії представляли українську недільну школу «Кобзар» у м. Осло, українську недільну школу м. Берген та українську недільну школу м. Ставангер. В роботі семінару у форматі скайп-конференції також взяли участь представники Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

У виступі під час відкриття семінару Посол України в Королівстві Норвегія Вячеслав Яцюк дав високу оцінку ініціативи щодо його організації, підкресливши ключову роль шкільництва у збереженні та розвитку української культури за кордоном. Посол України також висловив впевненість, що семінар в Осло, який вперше зібрав разом представників різних українських організацій, матиме важливе значення для дальшого згуртування української громади Норвегії.