Посольство України в Королівстві Норвегія

, Київ 10:43

Україна та Норвегія розвиватимуть співпрацю на міжрегіональному рівні – поїздка Посла України у Норвегії до фюльке Руґалан

21 червня 2017, 19:23

15-17 червня 2017 року Посол України у Королівстві Норвегія Вячеслав Яцюк здійснив регіональну поїздку до фюльке Руґалан. У рамках поїздки Посол України провів зустрічі з мером фюльке Сольвейг Еге Тенгесдал та мером міста Ставангер Крістіне Саген Хельго. Норвезькою стороною висловлено заінтересованість у налагодженні зв’язків з українськими регіонами, відзначено готовність до поглиблення взаємовигідної співпраці, у тому числі на основі нової платформи двосторонньої взаємодії – Українсько-норвезького діалогу з питань європейської інтеграції.

Перспективні напрями активізації українсько-норвезького співробітництва на міжрегіональному рівні були також обговорені під час зустрічей Посла України з керівництвом низки норвезьких агентств та організацій, що працюють у регіоні, зокрема, NORWEP, PETRAD, NSCC, Nofima, Innovation Norway та ін. Новим можливостям для взаємовигідної співпраці в енергетичній сфері була присвячена зустріч Вячеслава Яцюка з керівництвом нафтогазової компанії Статойл.

Окремим важливим заходом поїздки стала зустріч Посла України та дипломатів Посольства з активістами української громади Руґалан та представниками місцевих громадських організацій. Недільній школі при місцевій спілці українців було передано комплект найновіших шкільних підручників та посібників. У рамках регіональної поїздки Посла України у Норвегії до фюльке Руґалан також було проведене виїзне консульське обслуговування.