Посольство України в Королівстві Норвегія

, Київ 10:45

«День України» в Університеті Осло

11 березня 2017, 16:57

10 березня 2017 року Посол України у Королівстві Норвегія Вячеслав Яцюк провів зустріч зі студентами факультету соціальних наук Університету Осло, які вивчають сучасні європейські процеси та виявляють підвищений інтерес до української тематики.

У своєму виступі Вячеслав Яцюк зупинився на окремих сторінках історії та сучасного розвитку України та українсько-норвезьких відносин. Важливу увагу під час зустрічі було приділено темі укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, якій випало відіграти особливу роль у міжнародній політиці. Посол України ознайомив студентів з останніми подіями у контексті українсько-російського конфлікту та результатами реалізації внутрішніх реформ в Україні.

Зі свого боку, студенти Університету Осло подякували за цікаве спілкування, відзначивши важливість таких зустрічей для кращого розуміння потенціалу України та її місця у сучасних міжнародних відносинах. Вони також повідомили про свої наміри здійснити найближчим часом поїздку в Україну для продовження ознайомлення з її внутрішньою та зовнішньою політикою.