Посольство України в Королівстві Норвегія

, Київ 22:47

Норвезька авіакомпанія Norwegian Air Shuttle розгляне питання відновлення прямого авіасполучення між Україною та Норвегією

03 березня 2017, 12:23

Питанню відновлення прямих авіарейсів між Україною та Норвегією була присвячена зустріч Посла України у Королівстві Норвегія Вячеслава Яцюка з комерційним директором авіакомпанії Norwegian Air Shuttle Томасом Рамдалом, що відбулася 2 березня 2017 року. Посол України наголосив на особливо важливому значенні прямого повітряного сполучення для інтересів реалізації потенціалу українсько-норвезького економічного співробітництва, заохочення туристичних поїздок, розвитку культурних обмінів та активізації міжлюдських контактів в інших сферах.

Український дипломат поінформував про відчутне пожвавлення українсько-норвезької співпраці протягом останнього часу та збільшення кількості громадян двох держав, які на регулярній основі здійснюють взаємні поїздки. Важливу увагу під час зустрічі було приділено практичним результатам внутрішніх реформ в Україні, що створює сприятливі передумови для дальшого поглиблення співробітництва між Україною та Норвегією та є ще одним важливим аргументом на користь якнайшвидшого відновлення прямих авіарейсів між двома країнами.

У зустрічі також взяв участь виконавчий директор Норвезько-української торговельної палати Чартан Педерсен, який підтвердив важливе значення, яке надається в ділових колах України та Норвегії якнайшвидшому вирішенню цього питання.

Зі свого боку, комерційний директор Norwegian Air Shuttle погодився з переконливістю аргументів щодо необхідності відновлення прямого авіасполучення між Україною та Норвегією. У разі позитивного рішення авіакомпанії з цього питання, не пізніше початку 2018 року громадяни України та Норвегії матимуть можливість здійснювати прямі авіаперельоти між столицями своїх держав. Під час зустрічі були також обговорені економічні та географічні переваги українського ринку авіаперевезень, які створюють нові важливі можливості для іноземних інвесторів.

Norwegian Air Shuttle є одним з лідерів серед європейських бюджетних авіакомпаній, а також другим найбільшим авіаперевізником у країнах Скандинавії. Протягом останніх років Norwegian очолює більшість авторитетних міжнародних рейтингів як найкращий лоукостер Європи. До 2014 року авіакомпанія вже здійснювала прямі авіарейси між Києвом та Осло. Відновленню прямого повітряного сполучення між Україною та Норвегією було приділено важливу увагу під час офіційного візиту Президента України П.О.Порошенка у Королівство Норвегія у жовтні 2016 року.